ACER ASPİRE S7 İNCELEMESİ

2

Acer Aspire S7, Microsoft’un Windows 8 kullandığı dokunmatik ekranlı yeni bilgisayarı, dokunmatik ekranı ve kullanım kolaylığına sahip olan ara yüzü ile piyasaya sürdüğü en yeni ve başarılı bilgisayarlar arasına girdi bile. 11.6 inch’lik bir ekran genişliğine sahip olan Acer Aspire S7 alüminyumdan üretilmiş son derece modern bir tasarımla müşterilerinin karşısında çıktı. Kullanılan malzemenin kalitesi ile diz üstü bilgisayarlar arasında özgün bir görünüme sahip.

Acer Aspire S7 inceleme

Köşeli bir kasa kullanılan Acer Aspire, bu yanıyla da özgün bir tasarıma ve kendine has bri havaya sahip. Sert olan köşeli kasası kullanış açısından sıkıntı yaratmıyor. 180 derece dönebilen ekranı Acer Aspire S7’nin ilk göze çarpan özelliklerinden biri. 11.9 mm’lik inceliğe sahip ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı ekranın temizlenmesi de oldukça kolay. Gorilla Glass 2 özellikli kapağa sahip olan bilgisayarın çözünürlüğü ise 1970 x 1080 ve kullanıcılara 178 derecelik bir görüntü imkanı da sunuyor. Dokunmatik özellikli ekranıyla ve Full HD özelliğiyle göz doldurucu olan Acer Aspire S7, 13.3 inchlik bir ekranla kullanım açısından da kolaylık sağlıyor. 180 derece yatırılabilen ekranı ise oldukça işlevsel. Bu özellik bir çok kullanıcıyı memnun ediyor çünkü ekranın 180 derece yatırılabilme olanağı olmayan diğer diz üstü bilgisayarlara göre daha fazla avantaja sahip olduğu açıkça ortada.

Acer Aspire S7 Ultrabook

Sahip olduğu ışığa duyarlı klavyesi arkadan aydınlatma özelliğine sahip. Acer Aspire S7 gerek görsellik açısından gerekse de güvenilirlik açısından büyük bir konfora sahip. Loş ya da yetersiz aydınlatma olan ortamlarda görünülebilirlik için optimize edilmiş olan otomatik aydınlatma özelliği ise bir başka kullanım kolaylığı. İşlemci olarak Ultrabook Core i/ kullanılan Acer Aspire S7’de 250 GB harddisk bulunuyor. Dileyenler için 128 GB’lık seçenekler de mevcut.

ACER ASPİRE S7 İNCELEMESİ

2 Responses

  1. uğur

    Acer Aspire S7, Windows 8 kullanılması bence kötü ama windows 8 kullanabilen için rahat olduuna eminim dokunmatik ekranlı laptop çok hoşuma gitti, dokunmatik ekranı ile piyasaya sürdüğü en yeni ve başarılı bilgisayarlar arasına girdi bile bence. 11.6 inch’lik bir ekran genişliğine sahip olması bambaşka birşey Acer Aspire S7 alüminyumdan üretilmiş son derece modern bir tasarımla satışa çıktı. Kullanılan malzemenin kalitesi ile diz üstü bilgisayarlar arasında özgün bir görünüme sahip.

    Cevapla
  2. kemal

    Acer Aspire S7, Windows 8 kullanılması bence kötü ama windows 8 kullanabilen için rahat olduuna eminim dokunmatik ekranlı laptop çok hoşuma gitti, dokunmatik ekranı ile piyasaya sürdüğü en yeni ve başarılı bilgisayarlar arasına girdi bile bence.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir